Laird Technologies - Thermal Materials A17915-20
Part No.:
A17915-20
Datasheet:
A17915-20.pdf
Description:
THERM PAD 457.2X457.2MM GRAY
Shipping
A17915-20 Specifications
Outline:
457.20mm x 457.20mm
Thickness:
0.200" (5.08mm)
Thermal Conductivity:
2.0W/m-K