Laird Technologies - Thermal Materials A17915-17
Part No.:
A17915-17
Datasheet:
A17915-17.pdf
Description:
THERM PAD 457.2X457.2MM GRAY
Shipping
A17915-17 Specifications
Outline:
457.20mm x 457.20mm
Thickness:
0.170" (4.32mm)
Thermal Conductivity:
2.0W/m-K