Laird Technologies - Thermal Materials A17877-15
Part No.:
A17877-15
Datasheet:
A17877-15.pdf
Shipping
A17877-15 Specifications
Outline:
228.60mm x 228.60mm
Thickness:
0.150" (3.81mm)
Thermal Conductivity:
2.7W/m-K