Laird Technologies - Thermal Materials A17747-13
Part No.:
A17747-13
Datasheet:
A17747-13.pdf
Shipping
A17747-13 Specifications
Outline:
228.60mm x 228.60mm
Thickness:
0.130" (3.30mm)
Thermal Conductivity:
3.0W/m-K