Laird Technologies - Thermal Materials A17733-15
Part No.:
A17733-15
Datasheet:
A17733-15.pdf
Shipping
A17733-15 Specifications
Outline:
228.60mm x 228.60mm
Thickness:
0.150" (3.81mm)
Thermal Conductivity:
1.2W/m-K