Laird Technologies - Thermal Materials A17733-13
Part No.:
A17733-13
Datasheet:
A17733-13.pdf
Shipping
A17733-13 Specifications
Outline:
228.60mm x 228.60mm
Thickness:
0.130" (3.30mm)
Thermal Conductivity:
1.2W/m-K