Laird Technologies - Thermal Materials A17679-19
Part No.:
A17679-19
Datasheet:
A17679-19.pdf
Shipping
A17679-19 Specifications
Outline:
228.60mm x 228.60mm
Thickness:
0.190" (4.83mm)
Thermal Conductivity:
2.8W/m-K