Laird Technologies - Thermal Materials A17679-18
Part No.:
A17679-18
Datasheet:
A17679-18.pdf
Shipping
A17679-18 Specifications
Outline:
228.60mm x 228.60mm
Thickness:
0.180" (4.57mm)
Thermal Conductivity:
2.8W/m-K