Laird Technologies - Thermal Materials A17679-17
Part No.:
A17679-17
Datasheet:
A17679-17.pdf
Shipping
A17679-17 Specifications
Outline:
228.60mm x 228.60mm
Thickness:
0.170" (4.32mm)
Thermal Conductivity:
2.8W/m-K