Laird Technologies - Thermal Materials A17679-16
Part No.:
A17679-16
Datasheet:
A17679-16.pdf
Shipping
A17679-16 Specifications
Outline:
228.60mm x 228.60mm
Thickness:
0.160" (4.06mm)
Thermal Conductivity:
2.8W/m-K