Laird Technologies - Thermal Materials A17679-14
Part No.:
A17679-14
Datasheet:
A17679-14.pdf
Shipping
A17679-14 Specifications
Outline:
228.60mm x 228.60mm
Thickness:
0.140" (3.56mm)
Thermal Conductivity:
2.8W/m-K