Laird Technologies - Thermal Materials A17667-18
Part No.:
A17667-18
Datasheet:
A17667-18.pdf
Description:
THERM PAD 228.6MMX228.6MM BLUE
Shipping
A17667-18 Specifications
Outline:
228.60mm x 228.60mm
Thickness:
0.180" (4.57mm)
Thermal Conductivity:
2.8W/m-K