Laird Technologies - Thermal Materials A16056-19
Part No.:
A16056-19
Datasheet:
A16056-19.pdf
Shipping
A16056-19 Specifications
Outline:
228.60mm x 228.60mm
Thickness:
0.190" (4.83mm)
Thermal Conductivity:
3.0W/m-K