Laird Technologies - Thermal Materials A15996-16
Part No.:
A15996-16
Datasheet:
A15996-16.pdf
Shipping
A15996-16 Specifications
Outline:
228.60mm x 228.60mm
Thickness:
0.160" (4.06mm)
Thermal Conductivity:
5.0W/m-K