Laird Technologies - Thermal Materials A15996-14
Part No.:
A15996-14
Datasheet:
A15996-14.pdf
Shipping
A15996-14 Specifications
Outline:
228.60mm x 228.60mm
Thickness:
0.140" (3.56mm)
Thermal Conductivity:
5.0W/m-K