Laird Technologies - Thermal Materials A15959-35
Part No.:
A15959-35
Datasheet:
A15959-35.pdf
Shipping
A15959-35 Specifications
Outline:
228.60mm x 228.60mm
Thickness:
0.350" (8.89mm)
Thermal Conductivity:
1.8W/m-K