Laird Technologies - Thermal Materials A15959-15
Part No.:
A15959-15
Datasheet:
A15959-15.pdf
Shipping
A15959-15 Specifications
Outline:
228.60mm x 228.60mm
Thickness:
0.150" (3.81mm)
Thermal Conductivity:
1.8W/m-K