E-Z-Hook 9922-18WTE
Part No.:
9922-18WTE
Datasheet:
9922-18WTE.pdf
Description:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 18"
Shipping
9922-18WTE Specifications
Cable Length:
18.0" (457.20mm)
Contents:
1 Lead, White
Wire Gauge:
28 AWG