E-Z-Hook 9922-18RED
Part No.:
9922-18RED
Datasheet:
9922-18RED.pdf
Description:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 18"
Shipping
9922-18RED Specifications
Cable Length:
18.0" (457.20mm)
Contents:
1 Lead, Red
Wire Gauge:
28 AWG