E-Z-Hook 9922-12WTE
Part No.:
9922-12WTE
Datasheet:
9922-12WTE.pdf
Description:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 12"
Shipping
9922-12WTE Specifications
Cable Length:
12.0" (304.80mm)
Contents:
1 Lead, White
Wire Gauge:
28 AWG