E-Z-Hook 9902-60RED
Part No.:
9902-60RED
Datasheet:
9902-60RED.pdf
Description:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 60"
Shipping
9902-60RED Specifications
Cable Length:
60.0" (1524.00mm)
Contents:
1 Lead, Red
Wire Gauge:
18 AWG