E-Z-Hook 9902-36BLK
Part No.:
9902-36BLK
Datasheet:
9902-36BLK.pdf
Description:
TEST LEAD BANANA TO BANANA 36"
Shipping
9902-36BLK Specifications
Cable Length:
36.0" (914.40mm)
Contents:
1 Lead, Black
Wire Gauge:
18 AWG