Cicoil 969M101-22-4
Part No.:
969M101-22-4
Datasheet:
969M101-22-4.pdf
Description:
CBL RIBN 4COND FLAT CABLE CLEAR
Shipping
969M101-22-4 Specifications
Packaging:
Digi-Spool®, Continuous Spool
Number of Conductors:
4
Pitch:
Length:
Enter Number of Feet in Order Quantity
Wire Gauge:
22 AWG
Ribbon Thickness:
0.110" (2.79mm)
Ribbon Width:
0.320" (8.13mm)
Voltage:
18 kV
Features:
-65°C ~ 260°C