Elesa USA Corporation 90234541-C3
Part No.:
90234541-C3
Datasheet:
90234541-C3.pdf
Shipping
90234541-C3 Specifications
Height:
2.130" (54.10mm)
Length - Center to Center:
3.070" (77.98mm)