Elesa USA Corporation 90234541-C1
Part No.:
90234541-C1
Manufacturer:
Elesa USA Corporation
Category:
Handles
Package:
Datasheet:
90234541-C1.pdf
Description:
ERX-P (INCH SIZES), ADJUSTABLE H
Shipping
90234541-C1 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Elesa USA Corporation
Series:
ERX.
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Rotating
Height:
2.130" (54.10mm)
Length - Center to Center:
3.070" (77.98mm)