Leader Tech Inc. 84-CBSFPDV-3.0X3.5X1.0
Part No.:
84-CBSFPDV-3.0X3.5X1.0
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Category:
RF Shields
Package:
Datasheet:
84-CBSFPDV-3.0X3.5X1.0.pdf
Description:
RF SHIELD 3" X 3.5" THROUGH HOLE
Shipping
84-CBSFPDV-3.0X3.5X1.0 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Series:
80-CBS
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Shield, 2-Piece
Height - Overall:
1.000" (25.40mm)
Length - Overall:
3.500" (88.90mm)
Width - Overall:
3.000" (76.20mm)