E-T-A 8345-F22A-V3M1-DB1B1B-25A-V
Part No.:
8345-F22A-V3M1-DB1B1B-25A-V
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
8345-F22A-V3M1-DB1B1B-25A-V.pdf
Description:
MIN ORD QTY 10. SINGLE OR MULTIP
Shipping
8345-F22A-V3M1-DB1B1B-25A-V Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
E-T-A
Series:
8345
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Mounting Type:
Panel Mount
Breaker Type:
Magnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating (Amps):
25A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V