TXC CORPORATION 7M25070080
Part No.:
7M25070080
Datasheet:
7M25070080.pdf
Description:
CRYSTAL 25.0000MHZ 9PF SMD
Shipping
7M25070080 Specifications
Frequency:
25 MHz
Frequency Stability:
±30ppm
Frequency Tolerance:
±30ppm
Load Capacitance:
9pF
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)