Finder Relays, Inc. 7F.31.9.024.2055
Part No.:
7F.31.9.024.2055
Datasheet:
7F.31.9.024.2055.pdf
Description:
OUTDOOR EXHAUST FAN SIZE 2
Shipping
7F.31.9.024.2055 Specifications
Series:
7F
Voltage - Input:
24VDC
Specifications:
Size / Dimension:
4.92" L x 4.92" W (125.0mm x 125.0mm)