Finder Relays, Inc. 7F.31.8.120.1020
Part No.:
7F.31.8.120.1020
Datasheet:
7F.31.8.120.1020.pdf
Description:
OUTDOOR EXHAUST FAN SIZE 1
Shipping
7F.31.8.120.1020 Specifications
Series:
7F
Voltage - Input:
120VAC
Specifications:
Size / Dimension:
3.62" L x 3.62" W (92.0mm x 92.0mm)