Finder Relays, Inc. 7F.30.9.024.2055
Part No.:
7F.30.9.024.2055
Manufacturer:
Finder Relays, Inc.
Category:
Rack Thermal Management
Package:
Datasheet:
7F.30.9.024.2055.pdf
Description:
OUTDOOR DRAW-IN FAN SIZE 2
Shipping
7F.30.9.024.2055 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Finder Relays, Inc.
Series:
7F
Packaging:
Box
Product Status:
Active
Type:
Fan
Voltage - Input:
24VDC
Specifications:
Size / Dimension:
4.92" L x 4.92" W (125.0mm x 125.0mm)