Finder Relays, Inc. 7F.21.8.230.2055
Part No.:
7F.21.8.230.2055
Datasheet:
7F.21.8.230.2055.pdf
Description:
EXHAUST FILTER FAN - SIZE 2 230V
Shipping
7F.21.8.230.2055 Specifications
Series:
7F
Packaging:
Box
Voltage - Input:
230VAC