Finder Relays, Inc. 7F.21.8.120.1020
Part No.:
7F.21.8.120.1020
Manufacturer:
Finder Relays, Inc.
Category:
Rack Thermal Management
Package:
Datasheet:
7F.21.8.120.1020.pdf
Description:
EXHAUST FILTER FAN - SIZE 1 120V
Shipping
7F.21.8.120.1020 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Finder Relays, Inc.
Series:
7F
Packaging:
Box
Product Status:
Active
Type:
Fan
Voltage - Input:
120VAC