Finder Relays, Inc. 7F.20.9.024.4250
Part No.:
7F.20.9.024.4250
Datasheet:
7F.20.9.024.4250.pdf
Description:
STANDARD FILTER FAN "DRAW-IN" -
Shipping
7F.20.9.024.4250 Specifications
Series:
7F
Packaging:
Bulk
Voltage - Input:
24VDC
Specifications:
Fan, DC, Square, 147.14 CFM
Size / Dimension:
9.17" L x 9.17" W (233.0mm x 233.0mm)