Finder Relays, Inc. 7F.20.8.230.4250
Part No.:
7F.20.8.230.4250
Datasheet:
7F.20.8.230.4250.pdf
Shipping
7F.20.8.230.4250 Specifications
Series:
7F
Voltage - Input:
230VAC
Specifications:
Fan, AC, Square, 147.14 CFM
Size / Dimension:
9.17" L x 9.17" W (233.0mm x 233.0mm)