Finder Relays, Inc. 7F.20.8.120.4400
Part No.:
7F.20.8.120.4400
Manufacturer:
Finder Relays, Inc.
Category:
Rack Thermal Management
Package:
Datasheet:
7F.20.8.120.4400.pdf
Description:
STANDARD FILTER FAN "DRAW-IN" -
Shipping
7F.20.8.120.4400 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Finder Relays, Inc.
Series:
7F
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Fan
Voltage - Input:
120VAC
Specifications:
Fan, AC, Square, 235.43 CFM
Size / Dimension:
9.17" L x 9.17" W (233.0mm x 233.0mm)