ULTRAVOLT / Advanced Energy 73-552-0012I
Part No.:
73-552-0012I
Manufacturer:
ULTRAVOLT / Advanced Energy
Category:
AC DC Configurable Power Supply Modules
Package:
Datasheet:
73-552-0012I.pdf
Description:
IMP 360W 6V - 12V MODULE