Leader Tech Inc. 54-CBSFP-3.0X3.0X0.7
Part No.:
54-CBSFP-3.0X3.0X0.7
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Category:
RF Shields
Package:
Datasheet:
54-CBSFP-3.0X3.0X0.7.pdf
Description:
RF SHIELD 3" X 3" THROUGH HOLE
Shipping
54-CBSFP-3.0X3.0X0.7 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Series:
50-CBS
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Shield, 2-Piece
Height - Overall:
0.700" (17.78mm)
Length - Overall:
3.000" (76.20mm)
Width - Overall:
3.000" (76.20mm)