Thomas Research Products 480:347:277-125VA-IC
Part No.:
480:347:277-125VA-IC
Manufacturer:
Thomas Research Products
Category:
Isolation Transformers and Autotransformers, Step Up, Step Down
Package:
Datasheet:
480:347:277-125VA-IC.pdf
Description:
XFRMR NON-ISOL 347V/480V 125VA
Shipping
480:347:277-125VA-IC Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Thomas Research Products
Series:
ATX
Packaging:
Box
Product Status:
Discontinued at Digi-Key
Type:
Autotransformer (Non-Isolated)
Voltage - Primary:
347V, 480V
Voltage - Secondary:
277V