Leader Tech Inc. 47-CBSA-0.5X2.5X0.4
Part No.:
47-CBSA-0.5X2.5X0.4
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Category:
RF Shields
Package:
Datasheet:
47-CBSA-0.5X2.5X0.4.pdf
Description:
RF SHIELD 0.5" X 2.5" T/H
Shipping
47-CBSA-0.5X2.5X0.4 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Series:
40-CBS
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Shield, 2-Piece
Height - Overall:
0.400" (10.16mm)
Length - Overall:
2.500" (63.50mm)
Width - Overall:
0.500" (12.70mm)