Digital View Inc. 4178100XX-3
Part No.:
4178100XX-3
Manufacturer:
Digital View Inc.
Category:
Display, Monitor - LCD Driver/Controller
Package:
Datasheet:
4178100XX-3.pdf
Description:
LCD CONTROLLER SP-1920V2
Shipping
4178100XX-3 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Digital View Inc.
Series:
SP-1920v2
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Touchscreen:
Voltage - Input:
12V, 24V
Voltage - Output:
3.3V, 5V, 10V, 12V, 18V
Size / Dimension:
7.1" L x 4.74" W (179.1mm x 120.4mm)