Siemens 3RF20701AA45
Part No.:
3RF20701AA45
Datasheet:
3RF20701AA45.pdf
Description:
45MM,SSR,70A,48-600V,ZRO SCRW 4-
Shipping
3RF20701AA45 Specifications
Voltage - Input:
4 ~ 30VDC
Voltage - Load:
48 V ~ 600 V
Load Current:
70 A
Operating Temperature:
-25°C ~ 60°C