Essentra Components 36M30MF022
Part No.:
36M30MF022
Datasheet:
36M30MF022.pdf
Shipping
36M30MF022 Specifications
Diameter - Outside:
0.236" (6.00mm) Hex
Between Board Height:
0.866" (22.00mm)
Length - Overall:
1.054" (26.76mm)