Essentra Components 36M30MF019
Part No.:
36M30MF019
Datasheet:
36M30MF019.pdf
Shipping
36M30MF019 Specifications
Diameter - Outside:
0.236" (6.00mm) Hex
Between Board Height:
0.748" (19.00mm)
Length - Overall:
0.935" (23.76mm)