Elettrotek Kabel North America 32300C77042A18
Part No.:
32300C77042A18
Datasheet:
32300C77042A18.pdf
Shipping
32300C77042A18 Specifications
Number of Conductors:
8 (4 Pair)
Wire Gauge:
18 AWG
Jacket (Insulation) Diameter:
0.378" (9.60mm)
Voltage:
300 V
Operating Temperature:
-30°C ~ 105°C