Elettrotek Kabel North America 32300C77022A20
Part No.:
32300C77022A20
Datasheet:
32300C77022A20.pdf
Shipping
32300C77022A20 Specifications
Number of Conductors:
4 (2 Pair)
Wire Gauge:
20 AWG
Jacket (Insulation) Diameter:
0.299" (7.60mm)
Voltage:
300 V
Operating Temperature:
-30°C ~ 105°C