Jonard Tools 30-Y-50-020
Part No.:
30-Y-50-020
Datasheet:
30-Y-50-020.pdf
Description:
WIRE WW 30AWG PVDF YELLW 4" 50PC
Shipping
30-Y-50-020 Specifications
Wire Gauge:
30 AWG
Conductor Diameter:
0.010" (0.25mm)
Length:
0.333' (101.60mm, 4.00")
Jacket (Insulation) Diameter:
0.019" (0.50mm)