Leader Tech Inc. 28B2000-3
Part No.:
28B2000-3
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Category:
Cable Ferrites
Package:
Datasheet:
28B2000-3.pdf
Description:
FERRITE 381OHM SOLID 25.40MM
Shipping
28B2000-3 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Round
Design:
Solid
Impedance @ Frequency:
381Ohm @ 100MHz
Material:
28
Inner Dimension:
1.000" Dia (25.40mm)
Outer Dimension:
2.000" Dia (50.80mm)
Ratings:
Mounting Type:
Cable Tie
Length:
2.000" (50.80mm)