Laird-Signal Integrity Products 28A2025-0A0
Part No.:
28A2025-0A0
Datasheet:
28A2025-0A0.pdf
Description:
FERRITE CORE 320 OHM HINGED
Shipping
28A2025-0A0 Specifications
Series:
28A
Impedance @ Frequency:
320Ohm @ 100MHz
Inner Dimension:
0.278" W x 0.134" H (7.05mm x 3.40mm)
Outer Dimension:
0.715" W x 0.744" H (18.15mm x 18.90mm)
Length:
1.280" (32.50mm)