Cornell Dubilier Knowles 27230B332JO0
Part No.:
27230B332JO0
Datasheet:
27230B332JO0.pdf
Description:
TRANSMITTING MICA
Shipping
27230B332JO0 Specifications
Capacitance:
3300 pF
Tolerance:
±5%
Voltage - Rated:
3 kV
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
1.750" L x 1.250" W (44.45mm x 31.75mm)
Height - Seated (Max):
1.437" (36.50mm)